Filters Price USD (calculated automatically) Price USD (calculated automatically) Spavaće sobe Spavaće sobe No min1 bed1.5 bed2 beds2.5 beds3 beds3.5 beds4 beds4.5 beds5 beds5.5 beds6 beds6.5 beds7 beds7.5 beds8 beds8.5 beds9 beds9.5 beds10 beds10.5 beds11 beds11.5 beds12 beds12.5 beds13 beds13.5 beds14 beds14.5 beds No max1 bed1.5 bed2 beds2.5 beds3 beds3.5 beds4 beds4.5 beds5 beds5.5 beds6 beds6.5 beds7 beds7.5 beds8 beds8.5 beds9 beds9.5 beds10 beds10.5 beds11 beds11.5 beds12 beds12.5 beds13 beds13.5 beds14 beds14.5 beds Stambeni Stambeni Stan Chalet Kondominij Kućica Samostojeća kuća Duplex apartman Seoska kuća Hotel Kuća Zemljište Loft Vila Višestambene obitelji Ostalo Palača Penthouse Servisirani apartmani Studio Stan Gradska kuća Triplex apartman Villa Komercijalno Komercijalno Ured Trgovački centar Self Storage Cold Storage Hotel Parkiralište Healthcare Fitnes Data Center Maloprodajna jedinica Entertainment Zgrada Tvornica Život za starije osobe Stambeni najam Studentski smještaj Zemljište Educational Building Warehouse Restoran / Bar Novi razvoj Upravljane rezidencije Značajke Značajke Klima uređaj Alarmni sustav Balkon Biljar Podrum Perilica posuđa Kamin Teretana Kućno kino Jacuzzi Kuhinjski otok Panoramski pogled Bazen Tiha lokacija Spremište Perilica rublja i sušilica Perilica rublja Vinski podrum Sadržaji Sadržaji 24/7 sigurnost Stanice za roštilj / roštilj Poslovni centar Kino Kafić Concierge Konferencijska dvorana Hitno rezervno napajanje Sustavi zaštite od požara Besplatni bicikl Teretana i fitness Jacuzzi Prijateljski prema kućnim ljubimcima Igralište Privatni dok Upravljanje nekretninama Stanice za reciklažu i kompostiranje Restoran Sauna Secured Parking Security Cameras CCTV Solar Panels Spa Swimming Pool Tennis More filters Kupaonice No min1 bath1.5 bath2 baths2.5 baths3 baths3.5 baths4 baths4.5 baths5 baths5.5 baths6 baths6.5 baths7 baths7.5 baths8 baths8.5 baths9 baths9.5 baths10 baths10.5 baths11 baths11.5 baths12 baths12.5 baths13 baths13.5 baths14 baths14.5 baths No max1.5 bath2 baths2.5 baths3 baths3.5 baths4 baths4.5 baths5 baths5.5 baths6 baths6.5 baths7 baths7.5 baths8 baths8.5 baths9 baths9.5 baths10 baths10.5 baths11 baths11.5 baths12 baths12.5 baths13 baths13.5 baths14 baths14.5 baths Living Area, m² Parkirna mjesta Razina poda Year Built Lot size No min200 m²500 m²750 m²1000 m²1250 m²1500 m²1750 m²2000 m²2250 m²2500 m²2750 m²3000 m²4000 m²5000 m²7500 m² No max500 m²750 m²1000 m²1250 m²1500 m²1750 m²2000 m²2250 m²2500 m²2750 m²3000 m²4000 m²5000 m²7500 m²10000 m² Listing Managed by Owner Agent Helper Investor Clear all filters Hide filters Search results | Real Estate Earth | Property Finder 784 results Sortiraj po NajnovijeNajniža cijenaNajviša cijenaIstaknuti Luksuz Compare View properties Save Villa for Sale in 83350 Ramatuelle, France USD 6,126,249 $6,126,249€5,300,000 83350 Ramatuelle, France LUXURY Compare Flyer +3 photos 83350 RAMATUELLE, FRANCE Villa for... 5 beds 5 baths 83350 Ramatuelle, France Compare View properties Save $6,126,249 €5,300,000 Luksuz Compare View properties Save Villa for Sale in 83310 Grimaud, France USD 2,300,233 $2,300,233€1,990,000 83310 Grimaud, France LUXURY Compare Flyer +3 photos 83310 GRIMAUD, FRANCE Villa for... 4 beds 4 baths 2957 m² 83310 Grimaud, France Compare View properties Save $2,300,233 €1,990,000 Luksuz Compare View properties Save Villa for Sale in 83990 Saint-Tropez, France 83990 Saint-Tropez, France LUXURY Compare Flyer +2 photos 83990 SAINT-TROPEZ, FRANCE Villa for... 5 beds 5 baths 83990 Saint-Tropez, France Compare View properties Save Luksuz Compare View properties Save Villa for Sale in 83990 Saint-Tropez, France USD 3,797,897 $3,797,897€3,300,000 83990 Saint-Tropez, France LUXURY Compare Flyer +2 photos 83990 SAINT-TROPEZ, FRANCE Villa for... 8 beds 6 baths 83990 Saint-Tropez, France Compare View properties Save $3,797,897 €3,300,000 Luksuz Compare View properties Save Villa for Sale in 06220 Vallauris, France USD 2,877,195 $2,877,195€2,500,000 06220 Vallauris, France LUXURY Compare Flyer +3 photos 06220 VALLAURIS, FRANCE Villa for... 6 beds 1 bath 06220 Vallauris, France Compare View properties Save $2,877,195 €2,500,000 Luksuz Compare View properties Save Apartment for Sale in Palm Beach, 06400 Cannes, France USD 3,095,862 $3,095,862€2,690,000 Palm Beach, 06400 Cannes, France LUXURY Compare Flyer +4 photos PALM BEACH, 06400 CANNES, FRANCE... 3 beds 3 baths Palm Beach, 06400 Cannes, France Compare View properties Save $3,095,862 €2,690,000 Luksuz Compare View properties Save Villa for Sale in 83990 Saint-Tropez, France USD 5,397,618 $5,397,618€4,690,000 83990 Saint-Tropez, France LUXURY Compare Flyer +3 photos 83990 SAINT-TROPEZ, FRANCE Villa for... 5 beds 5 baths 83990 Saint-Tropez, France Compare View properties Save $5,397,618 €4,690,000 Luksuz Compare View properties Save Villa for Sale in Les Salins, 83990 Saint-Tropez, France USD 10,012,639 $10,012,639€8,700,000 Les Salins, 83990 Saint-Tropez, France LUXURY Compare Flyer LES SALINS, 83990 SAINT-TROPEZ, FRANCE Villa for... 7 beds 7 baths Les Salins, 83990 Saint-Tropez, France Compare View properties Save $10,012,639 €8,700,000 Luksuz Compare View properties Save Apartment for Sale in Super-Cannes, 06220 Vallauris, France USD 1,829,896 $1,829,896€1,590,000 Super-Cannes, 06220 Vallauris, France LUXURY Compare Flyer +2 photos SUPER-CANNES, 06220 VALLAURIS, FRANCE Apartment... 2 beds 2 baths Super-Cannes, 06220 Vallauris, France Compare View properties Save $1,829,896 €1,590,000 Luksuz Compare View properties Save House for Sale in 06400 Cannes, France USD 6,790,180 $6,790,180€5,900,000 06400 Cannes, France LUXURY Compare Flyer +7 photos 06400 CANNES, FRANCE House for... 7 beds 4 baths 06400 Cannes, France Compare View properties Save $6,790,180 €5,900,000 Luksuz Compare View properties Save Villa for Sale in Av. de la Californie, 06400 Cannes, France USD 2,129,124 $2,129,124€1,850,000 Av. de la Californie, 06400 Cannes, France LUXURY Compare Flyer +3 photos AV. DE LA CALIFORNIE, 06400... 3 beds 3 baths Av. de la Californie, 06400 Cannes, France Compare View properties Save $2,129,124 €1,850,000 Luksuz Compare View properties Save Apartment for Sale in Av. de la Californie, 06400 Cannes, France USD 2,180,914 $2,180,914€1,895,000 Av. de la Californie, 06400 Cannes, France LUXURY Compare Flyer +3 photos AV. DE LA CALIFORNIE, 06400... 3 beds 3 baths Av. de la Californie, 06400 Cannes, France Compare View properties Save $2,180,914 €1,895,000 1 2 3 4 5 … 66 25 - 36 of 784 properties